Nogomet

Superpokal UEFA: Navijači navijačev Man Utd, smešni memi Marouanea Fellainija bi vam morali polepšati dan

Manchester United se je spopadal s pomisleki zaradi poškodb, medtem ko Real Madrid sam ni imel odlične predsezone. A ko je bila žoga prvič brcana v finalu UEFA -inega superpokala, ni bilo nič od tega. Los Blancos je po zmagi nad Manchester Unitedom z 2: 1 prevladoval v postopkih za večji del tekme.

Brazilski vezist Casemiro je rezultat odprl z udarcem z levo nogo sredi prvega polčasa, medtem ko je španski zvezdnik Isco z gladko spretnostjo utrdil prednost Madrida in končal v 52. minuti.

Kljub temu da je izgubil superpokal, se Manchester United ima česa nasmejati

Za Man Utd je njihov novo podpisani 75 milijonov evrov vredni napadalec Romelu Lukaku dosegel svoj prvi tekmovalni cilj za svoj novi klub, da je v 62. minuti zmanjšal primanjkljaj, potem ko je prej izkoristil priložnost. Toda na koncu so Rdeči hudiči v splošni neenakomerni oddaji zatajili.

Medtem ko je moštvo Joseja Mourinha zagotovo zamudilo priložnost, da si zagotovi pokal v superpokalu, se je ekipa vseeno imela čemu nasmejati - zahvaljujoč trolom v družabnih omrežjih.

ali dehidrirana hrana izgubi hranila

Marouane Fellaini ne potrebuje uvodov v skoraj konstanten odmerek pretirane kritike. Za moškega, ki velja za trajno šalo trolov v družabnih omrežjih in ljubiteljev nogometa, ni bilo prav presenetljivo, da so Fellainija po tekmi sprehajali.

Kljub dobremu nastopu v igri se Fellaini preprosto ni mogel izogniti duhovitosti trolov v družabnih omrežjih, ki so z eno samo belgijsko fotografijo iz spopada postali kreativni. Na fotografiji je bilo videti, kako Fellaini poskuša z glavo, vendar je čas posnetka naredil, da je zvezda Man Utd videti kot sveča, ki se tali.

Ker niso pokazali usmiljenja in delajo, kar jim uspe, so po uporabi Fellainijeve fotografije troli prišli do smešnih memov.

Po trku s Sergiom Ramosom je Fellaini za nadaljevanje igre potreboval povoj. Če njegovi prejšnji memi niso bili dovolj, je njegova fotografija z zavojem le še dodatno oživila trolove družabnih omrežij.

Kljub temu, da je bil Fellaini tarča, je bil dovolj športen, da je priznal smešne tvite in smešne meme. Na Twitterju je zapisal: 'Hvala vsem, ki ste mi to objavili in poslali'.