Nogomet

Incident Samir Nasri in Jamie Vardy Headbutt ima Twitter v razcepih in ne moremo dobiti dovolj

Med frustrirajočo sezono v Premier ligi je Leicester City znova vztrajal pri svojih dolgo izgubljenih oznakah 'junakov', medtem ko je nadaljeval svoj pravljični tek v ligi prvakov. Zmaga nad Sevillo z 2: 0 z 2: 0 se zagotovo zdi težavna.

Četrtfinalno mesto lige prvakov je njihovo in čeprav običajna modrost ni napovedala, da se bodo Lisice ob izenačenju neodločno uprle takšni modrosti pred domačo množico, ki je gotovo mislila, da so vse že videle.

Ko žetoni padejo in si prizadevate za vrnitev na tekmo, obstajajo določene vrste igralcev, ki pridejo do priložnosti. Svoje ekipe lahko poberejo za praske z vratu in jih povlečejo nazaj na tekme, pogosto s silo volje in odločnosti.

In na žalost za Sevillo obstajajo igralci, kot je Samir Nasri.

Nasri, ki se je lani poleti pridružil Sevilli na posoji pri Manchester Cityju, je bil odličen za svojo ekipo, dokler si ni nesmiselno prislužil drugega rumenega kartona zaradi udarca z glavo Vardyja s 15 minutami preostale tekme.

najboljše pohodniške nogavice za poletje

Sevilla je bila takrat z 0: 2 navzdol, a vsekakor ni izpadla iz tekmovanja. Če bi Steven N'Zonzi pet minut kasneje zadel z enajstmetrovke, bi tekma šla v podaljšek. Gosti so morali ostati zbrani še 15 minut igre, toda nekdanji mož Arsenala je videl rdečo meglo in svojo stran drago stal.

Nasri je bil na družbenih omrežjih popolnoma razburjen zaradi svoje idiotičnosti in razumljivo. In Vardy se ni izognil kritikam oboževalcev za svoj del prepira. Kot je predlagal ponovitev, je Vardy naredil obrok in ga komaj dotaknili.