Nogomet

Ogrevana izmenjava Lionela Messija z Joaoem Felixom rodi smešne Twitterjeve meme

Po senzacionalnem zadetku kota Tonija Kroosa, ki je strmoglavil družbena omrežja, je španski superpokal spet postal tema mesta po zmagi Atletico Madrida nad Barcelono 10. januarja. Potem ko je Koke odprl zadetek za Atletico, je Lionel Messi z zadetkom v 51. minuti Barcelono izenačil.

kako sprati spalno vrečo v pralnem stroju

Enajst minut kasneje je Antoine Griezmann v hladnem zaključku videl, da je Barcelona povedla z 2: 1, kar se je sprva zdelo dovolj dobro, da je preseglo svoje kolege. Toda v nasprotju s splošnim dojemanjem se je Atletico živahno vrnil z uspešno izvedeno enajstmetrovko Alvara Morata, preden je Angel Correa v 86. minuti dosegel zmagovalca.

Medtem ko je sijajna vrnitev moških Diega Simeoneja ujela domišljijo njihovih oboževalcev, je prav vroča izmenjava med Messijem in Joaoom Felixom postala tema velike razprave na družbenih omrežjih. Portugalski Wonderkid, ki je bil lani poleti ugrabljen iz Benfice, se je pred polčasom z zaostankom 0: 0 izenačil s kapetanom Barcelone Mesijem.

Zvezdnika La Lige sta si izmenjala nekaj besed, preden je branilec Barcelone Gerard Pique prihitel ločiti par. Le nekaj trenutkov kasneje so drugi igralci Barcelone preplavili Felixa, ko so napetosti še naprej naraščale na igrišču. Nekdanji zvezdnik Liverpoola Luis Suarez se je vpletel tudi v še eno vročo pljunko, preden so drugi igralci z obeh strani stopili, da bi umirili stvari.

Felix je tudi že na tekmi izgubil živce, ko se je Jordi Alba dotaknil njegovega obraza, zaradi česar je mladinec Atletija udaril prst levega branilca Barce. Čeprav ne bomo nikoli izvedeli, kaj je privedlo do vroče izmenjave med Felixom in Mesijem, pa nogometnih navdušencev ni ustavilo, da bi jo izkoristili kot priložnost za ustvarjanje smešnih memov.