vseVodno življenje človeške vrste očara že več generacij. V zmernih vodah bi bile te ženske lahko pogled na klorirane oči.

Tu je seznam najbolj vročih plavalk, ki plavajo po moških srcih:

1. Natalie Coughlin

vse

Zasluge za slike: pairody (dot) com

Ta tridesetletnica je prva ameriška olimpijka, ki je v novi sezoni iger osvojila šest medalj in prva zlata medalja na 100 m hrbtno na zaporednih poletnih olimpijskih igrah. Na mednarodnih tekmovanjih ima 12 olimpijskih medalj, izenačenih najboljših in skupno 48. Diplomant 5’8 Berkley je bil tri leta zapored razglašen za plavalca leta NCAA. Nato se je pojavila v Sports Illustrated 2012 Swimsuit Edition.

2. Anastazija Davidova

vse

Zasluga za sliko: leblogsports (dot) fr

30-letna Rusinja je petkratna zlata olimpijska medalja. Na mednarodnih tekmovanjih le enkrat ni zmagala in na svetovnem prvenstvu leta 2001 zahtevala srebro. Njeni tekmovalni dogodki v duetu in moštvu so bili v kombiniranih in rutinskih kategorijah brezplačni in tehnični. Pretekle poletne igre se je upokojila, da bi začela trenirati.

3. & 4. Beatriz in Branca Feres

vse

porno igralke v igri prestolov

Zasluge za slike: glej (pika) apr (pika) com (pika) br

Ti 25-letni dvojčki so najboljši sinhronizirani plavalci v Braziliji, ko niso zasedeni z manekenstvom ali igranjem. Na sporedu, da bi tekmovali v Pekingu leta 2008, so ga preskočili in namesto tega debitirali v Londonu leta 2012. V gimnastiki in plavanju so se učili od tretjega leta dalje.

5. Federica Pellegrini

vse

Zasluge za slike: yamamay (pika) com

Osamljeni italijanski plavalec, ki je dosegel svetovni rekord v več kot enem samem dogodku, je ta 24-letnica tudi prva ženska, ki si je priborila 4 minute za 400 m prosto. Trikratni olimpijec ima svetovne rekorde na 200 in 400 m prosto. Pri 16 letih je bila najmlajša italijanska posamična olimpijska medalja, saj je v Atenah osvojila srebro na 200 metrov prosto.

6. Stephanie Rice

vse

moška osnovna plast z luknjami za palec

Zasluga za sliko: top2best (pika) com

24-letnik je trikratni olimpijski prvak, vsi trije pa prihajajo na igre 2008, plava pa v mešanju, metulju in prostem slogu. Držala je tudi svetovne rekorde na 200 in 400 m posamično.

7. Amanda Beard

vse

Zasluge za slike: mywallpapersite (dot) com

Dvojnik 5'8 zlatih medalj je prvič nastopil v Atlanti na Poletnih igrah '96 in pri 14 letih osvojil eno zlato in dve srebrni. 31-letni Američan je osvojil sedem olimpijskih medalj in držal svetovno rekordno drsno progo 200 m . Z uvrstitvijo 21 medalj na mednarodnih tekmovanjih se je zgledovala za FHM, Playboy in Sports Illustrated Swimsuit Edition.

8. Flavia Delaroli

vse

Zasluge za slike: en (pika) askalll (pika) com

Ta 29-letnik je dvakratni olimpijec in ima državni rekord v prostem slogu. Brazilec 5’9 si je zagotovil tudi srebro na vseameriškem prvenstvu v teku na 50 m.

9. Zsuzsanna Jakabos

vse

Zasluga za sliko: s (pika) glbimg (pika) com

Šestmetrski Madžar je zdaj sodeloval na treh olimpijskih igrah. Mešano, prosti slog in metulj so priljubljeni dogodki tega 23-letnika, ki tekmuje v individualnih in ekipnih disciplinah.

10. Haley Cope

vse

si naredite svoj šotor za nahrbtnike

Zasluga za sliko: rantsports (dot) com

Američan 5’10 je diplomiral iz Berkeleyja, je srebrni iz Aten ’04, na svetovnih prvenstvih pa je osvojil osem medalj in celo rekord 50 m hrbtno. Nastopila je v Playboyevi septembrski izdaji iz leta 2004. 33-letnik trenutno vodi plavalno akademijo v Chicu.

Globokomorski potapljači v razbitinah iščejo zaklad, kadar je očitno že od nekdaj v bazenu. Pozdrav odskočne deske spektakularnim plavalkam na tem seznamu!