Nogomet

Cristiano Ronaldo se brez sramu posmehuje Garethu Baleu po zmagovalnem nastopu

Pred zaželenim finalom sezone prvakov v tej sezoni so na Cristiana Ronalda in Mohameda Salaha gledali kot na zvezdniška igralca, ki bi lahko v Kijevu spremenili plima v korist svojih ekip. Ko sta Real Madrid in Liverpool zaklenila rogove, je Salahov izlet prekinila nesrečna poškodba, zaradi česar so mnogi verjeli, da je bila verjetno Ronaldova noč. Ampak, ni bilo.

Izstop Salaha z igrišča je sicer odprl možnosti za Real Madrid, a Ronaldo očitno ni bil kos. Izgubil je ključno priložnost za zadetek za svojo stran v 74. minuti, potem ko se je Andy Robertson odlično spopadel, da bi zavrnil Portugalce. Bil je dobro zaznamovan in se je pogosto trudil, da bi našel prostore v obrambi Liverpoola.

Toda medtem ko se je Ronaldo trudil, da bi izpolnil svoj obračun, je njegov soigralec Gareth Bale presegel pričakovanja z vrhunsko predstavo. Bale je v 61. minuti prišel do Isca, vodstvo Madrida pa je s kolesarskim udarcem, ki je kljuboval gravitaciji, odpravil naravnost v zgornji levi kot vrat.

Njegova predstavitev je vbrizgala tempo v igro, medtem ko je Baleova podaja pospešila gibanja Madrida. Po postavitvi svoje strani spredaj je Welshman dosegel svoj drugi zadetek in z drznim udarcem s 35 metrov zapel tekmo s 3: 1 v korist Los Blancosa. Za moškega, ki je razočaral, potem ko je bil v tej sezoni uporabljen predvsem kot nadomestek, Baleov nastop ni le spodbudil Madrida do 13. naslova v ligi prvakov, temveč je tudi utišal njegove kritike.

Medtem ko so se vsi razumeli, da so se Baleovi posameznikovi briljantnosti srečali na vrhu, se zdi, da še posebej en moški ni navdušen. Ronaldo, ki je v četrtfinalu v tej sezoni v četrtfinalu sam dosegel gol s kolesarskim strelom proti Juventusu, je zatrdil, da je treba Ligo prvakov preimenovati, ko je slavil peto zmago v naslovu UCL.

Cristiano Ronaldo

enolončnica iz arašidovega masla iz sladkega krompirja

Na vprašanje, ali je imel kakršno koli razočaranje, ker v zaželenem finalu ni dosegel zadetka, Gareth Bale pa je zahteval žaromet za svoj udarec nad glavo, je Ronaldo vse osupnil z odgovorom: 'Kdo? Mogoče bi morala Liga prvakov spremeniti ime v CR7 Liga prvakov. Kdo ima več naslovov v ligi prvakov in več zadetkov? Pet sem jih zmagal in spet sem najboljši strelec, zato ne morem biti žalosten. '

Ker Ronaldo ni mogel doseči zadetka, je bil vidno razburjen tudi v 85. minuti, ko je Bale, namesto da bi podal žogo CR7, šel za svoj hat-trick, le da je Lovren naredil čudovit zadnji moški, da bi na koncu zavrnil Velšanca. Tukaj je pogled na to, kaj oboževalci mislijo o nastopu Balea in Ronaldovem flopu-showu: